آخرین اخبار در رسانه ها

 • تنها نیم درصد شکایت‌ها مربوط به فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد است ۱۳۹۶/۱/۱۰ (تعداد بازدید : 783 )
  خبرگزاری صدا و سیما -رییس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا اعلام کرد :
  ادامه...
 • گران‌ترین‌ خانه در تهران را ببینید ۱۳۹۳/۷/۱۶ (تعداد بازدید : 3114 )
  هیاهوی خیابان امام خمینی تهران و میدان حسن آباد آنقدر زیاد است که کمتر کسی درب یک موزه نبش خیابان شیخ هادی را پیدا می کند.
  ادامه...
 • رئیس‌جمهور به نیویورک می‌رود ۱۳۹۳/۶/۲۳ (تعداد بازدید : 3122 )
  رئیس‌جمهور برای سخنرانی در مجمع عمومی‌سازمان ملل برای دومین سال پیاپی به نیویورک سفر می‌کند
  ادامه...
 • صعود ایران با پیروزی آرژانتین مقابل آمریکا/ ولاسکو کار نیمه تمامش را تمام کرد ۱۳۹۳/۶/۲۳ (تعداد بازدید : 2572 )
  خبرگزاری ایسنا: با پیروزی تیم ملی والیبال آرژانتین مقابل آمریکا، صعود ملی‌پوشان کشورمان به مرحله بعد مسابقات قهرمانی جهان قطعی شد.
  ادامه...
 • چرا همراهان و وکلای مهدی هاشمی پرونده‌اش را سیاسی جلوه می‌دهند؟ ۱۳۹۳/۶/۱۲ (تعداد بازدید : 3123 )
  برخی از اطرافیان مهدی هاشمی و وکلای وی سعی دارند اتهامات این آقازاده را صرفا سیاسی جلوه دهند در صورتی که به شهادت مسئولان برجسته قضایی و سیاسی نظام جمهوری اسلامی اغلب اتهامات مهدی هاشمی اقتصادی است. حقیقتا سیاسی جلوه دادن اتهامات اقتصادی چه سودی برای این افراد دارد؟
  ادامه...
 • لطفا زود قضاوت نکنید ۱۳۹۳/۶/۱۱ (تعداد بازدید : 2733 )
  عادت کردیم وقتی دوست یا آشنایی رو می‌بینیم که تازه رفته سرکار، به‌جای اینکه خوشحال بشیم که بالاخره یکی از جمعیت تحصیل کرده بیکار کم شده و شغلی برای خودش دست و پا کرده و بهش تبریک بگیم؛ اول از همه می‌پرسیم چقدر حقوق می‌گیری؟ بیمه‌ات کرده یا نه؟ و تازه به همین اکتفا نمی‌کنیم. سوال مهمتری که همیشه می‌پرسیم اینه که چند نفر تو اون اداره یا شرکت یا مهدکودک یا هر کوفت و زهرمار دیگه کار می‌کنند. رئیس اونجا چند نفرو بیمه کرده، از مراجعین یا کسانی که به اون شرکت مراجعه می‌کنند چقدر پول می گیره. و بعد با یه حساب سرانگشتی و چند جمع و ضربدر کل موجودی و درآمد اون رئیس بیچاره رو حساب می‌کنیم. و به اون طفلک که با هزار امید و آرزو کار پیدا کرده میگیم؛ که کجای کاری که سرت بدجوری کلاه رفته و درآمد آقای رئیس اینقدره و به شما اینقدر کم حقوق میده و تازه با خوشحالی حساب می‌کنیم چقدر از درآمد جناب رئیس صرف پول آب و برق و گاز شده و با اینکه این مقدار براش می مونه که خودش پول زیادیه، به شما باید بیشتر می‌داده! وخیلی راحت طومار طرفو می بیندیم بره پی کارش و گند می‌زنیم به حال اون بدبخت بیچاره!
  ادامه...
 • آیا به اندازه کافی شجاع هستیم؟ ۱۳۹۳/۶/۱۱ (تعداد بازدید : 2678 )
  نمی دانم وقتش رسیده یا نه، ولی دیر یا زود باید در اندیشه نقد ایران، در اندیشه نقد فرهنگ ایران باشیم. از نقد رفتار و آداب امروز صحبت نمی کنم، از نقد فرهنگ هخامنشی، زرتشتی، ساسانی و … صحبت می کنم. از نقد روزگارانی صحبت می کنم که به آن افتخار می کنیم.
  ادامه...
 • «لپ‌تاپ مرگ» داعشی‌ها حاوی چه اطلاعاتی بود؟ ۱۳۹۳/۶/۱۱ (تعداد بازدید : 3313 )
  ما امسال این لپ‌تاپ را از مخفیگاه گروه دولت اسلامی شام و عراق به دست آوردیم. لپ‌تاپ را که روشن کردیم، مشخص شد ‌هنوز کار می‌کند و هیچ رمز عبوری هم نداشت، ولی ناگهان ناامید شدیم؛ پس از آنکه ‌روی فایل «مای کامیپو‌تر» کلیک کردیم و دیدم همه درایو‌ها خالی هستند. با این حال، ‌ظاهر می‌تواند گول زننده باشد. پس از بررسی دقیق‌تر، دریافتیم‌ لپ‌تاپ داعشی‌ها اصلا خالی نیست.
  ادامه...
 • سه نام مشهور و سه پرونده در یک روز ۱۳۹۳/۶/۱۱ (تعداد بازدید : 3345 )
  مهم‌ترین خبر روزنامه‌های امروز، رویدادهای سه پرونده مهم قضایی است که روز گذشته شاهد تحولاتی بوده است. ابعاد گوناگون تأثیر تحریم‌های اخیر بر مذاکرات هسته‌ای مورد توجه روزنامه‌ها قرار گرفته است. حوزه اقتصاد نیز با همایش بانکداری اسلامی و خبرهایی در مورد نرخ سودهای ۳۰ درصدی، اسلامی شدن بانک‌ها و حرکت به سوی استقلال بانک مرکزی خبرساز شده است.
  ادامه...
 • آیا خبر حضور داعش در ایران صحت دارد؟ ۱۳۹۳/۶/۱۱ (تعداد بازدید : 3419 )
  به گزارش عصر قانون ، پس از آنکه تروریستهای داعش از سوریه راهی عراق شدند و بر شهر موصل و برخی مناطق عراق مسلط شدند، اخباری درباره حضور و نفوذ این گروه تروریستی در کشورمان منتشر شد که همگی این شایعات و اخبار تکذیب شد. خبرگزاری آریا، در این گزارش ضمن مرور این اخبار و […]
  ادامه...