تعداد بازدید : 4568
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۶

 

 

شروع فعالیت

 

صنایع آریونیک  در سال 1370 فعالیت رسمی خود را با عنایت به لطف خدا و همیاری هم‌وطنان گرامی آ غار نمود. در ابتدا راه  توان خود را در صنعت ساختمان سازی شروع و عمده فعالیت خود را بر تجهیز کارگاه‌های ساختمانی و صنعتی  گمارده و در این راستا توانستم با همت فرزندان این مرز و بوم و تکیه بر توانمندی‌ها و تجارب متخصصان این صنعت مسیر فنی و کیفی را به‌سرعت پیموده و در این امر اعتماد مصرف کنندگان عزیز مهر تاییدی بر زحمات فرزندانتان بوده و هست.
پس از کسب موفقیت‌های چشمگیر در دهه 70 و افزایش دانش فنی و توان مالی  بر آن شدیم با به‌کارگیری توان علمی و تجربی فرزندان این دیار امر توسعه شرکت را پیش برده و به اهداف اصلی سهامداران و مدیران شرکت که همواره به دنبال نوآوری در بخش‌های مختلف صنعتی و بازرگانی بوده نزدیک شویم.

 

 

صنایع فلزی متال فورژ

 

در سال ۱۳۹۱ و با ساختاری جدید فعالیت خود را از سر گرفت که در ذیل گزیده‌ای از فعالیت‌های این مجموعه را به استحضار می‌رساند.
در حال حاضر با دو فروشگاه در سطح شهر تهران و دو کارخانه در تهران (شهرک صنعتی عباس آباد) و شهررشت و چهار شعبه در شهر یزد و شیراز و ارومیه و لارستان فعالیت می‌نماید.
به‌زودی با گسترش فعالیت‌های این مجموعه شاهد نوآوری دیگری در صنعت فرفورژه و گل نرده می‌باشید
 
 

 

منشور اخلاقی  آریونیک :

 

نیازی نیست که بهترین باشیم، کافی است به‌اندازه‌ای که شما انتظار دارید خوب باشیم و در جهت بهتر شدن گام برداریم.

نیازی نیست اولین باشیم، کافی است از اولین‌ها بهتر باشیم.

نیازی نیست تنها (ارائه‌کننده ...) باشیم. زیرا تنها بودن، حق انتخاب را از مشتری می‌گیرد.

 نیاز است صادق باشیم و هر آنچه را که مشتری باید بداند از ابتدا به او بگوییم.

 الزاماً همیشه حق با مشتری نیست. اما باید با رعایت انصاف درصورتی‌که حق با مشتری است به خواسته‌اش عمل کنیم و درصورتی‌که   حق با او نیست دلایل را به‌گونه‌ای که برایش قانع‌کننده باشد به‌طور شفاف بازگو کنیم.

 

 

راه حلی امروزی تر برای خرید

 

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.


امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

 

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

 

 

در ذیل گزیده ای از فعالیت و معرفی شرکت های زیر مجموعه آریونیک  را به استحضار می رسانیم.

 

۱- گروه شرکت های تجاری الف

     - سرمایه گذاری در بورس و بانک

     - سرمایه گذاری در ساخت انبوه املاک تجاری واداری و مسکونی در عراق وامارت

     - صادرات مواد پتروشیمی به کشورارمنستان و تاجیکستان.هند و افغانستان

     - تولید و صادرات انواع پارافین به کشورهای آسیای شرقی ..

     - سرمایه گذاری در ساخت املاک تجاری واداری و مسکونی در استان اصفهان و فارس و تبریزو جزیره کیش

     - راه اندازی فروشگاه های الف در  شهر تهران و بزودی در سایر استانها

     - راه اندازی فروشگاه زنجیره ای آریو در تهران و سایر استانها ( تا پایان سال ۱۳۹۴)

     - سرمایه گذاری در بازاریابی فروش املاک تجاری و اداری و مسکونی در تهران

     - تجهیز کارگاهی صنایع نفت و گاز و پتوشیمی

۲ - شرکت ذوب فلزات آریونیک

     - عملیات صنعتی کوتینگ فلزات

     - ریخته گری چدن

     -  طراحی مونتاژتجهیزات کارخانه ایی

 

 

میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال